جزئیات خبر


شرکت نان قدس رضوی واحد نمونه استاندارد خراسان رضوی شد

شرکت نان قدس رضوی واحد نمونه استاندارد خراسان رضوی شد
1396/7/29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، در این مراسم که به مناسبت روز جهانی استاندارد و معرفی واحدهای نمونه استان با حضور علیرضا رشیدیان؛ استاندار خراسان رضوی، غلامحسین شافعی؛ رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، مهندس علیرضا جمیع؛ مدیر‌کل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، مهندس راضیه علیرضایی؛ رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، از واحدهای برتر در این حوزه تقدیر به عمل آمد.
محمد صادق مروارید، مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در حاشیه این مراسم بیان کرد: این شرکت تنها واحد تولید کننده محصولات فراوری شده از آرد در استان بوده که موفق به دریافت عنوان واحد نمونه اداره کل استاندارد خراسان رضوی شده است.
وی ادامه داد: این برای دومین بار است که شرکت نان رضوی به عنوان واحد نمونه استاندارد شناخته می شود.
مروارید، مطابقت ویژگی های محصول با استانداردهای مربوطه را یکی از دلایل کسب این موفقیت عنوان کرد و گفت: همچنین، مدیران کنترل کیفیت اداره کل استاندارد نیز به طور مستمر از خطوط تولید بازدید می کنند.
وی ادامه داد: استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و نیز بهره گیری از دانش و تکنولوژی و تجربه متخصصان و مشاوران برای تولید محصولات با کیفیت، از جمله سایر عوامل مهم دستیابی به این افتخار به شمار می رود.
مروارید اضافه کرد: این واحد با دارا بودن نیروهای متخصص صنایع غذایی و با استفاده از آزمایشگاه اکرودیته اداره استاندارد، توانسته است استانداردهای کیفی مورد نیاز برای معرفی به عنوان واحد نمونه را کسب کند.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با بیان این که بیشتر محصولات دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری هستند، گفت: برخی از محصولات نیز دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی می باشند.
لازم به یادآوری است، شرکت نان قدس رضوی تنها شرکت مجموعه آستان قدس رضوی بوده که در سال ۱۳۹۵ به عنوان منتخب واحد برتر در اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان خراسان رضوی برگزیده شده است.
 289-96

نظر شما