جزئیات خبر


فروشگاه قنادی نان قدس رضوی افتتاح شد

فروشگاه قنادی نان قدس رضوی افتتاح شد
1396/12/21

فروشگاه قنادی نان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی، شب گذشته فروشگاه قنادی نان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در بلوار سجاد مشهد آغاز به کار کرد.
 در این مراسم که با استقبال پرشور مردم مشهد همراه بود، محمدصادق مروارید، مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی گفت: شرکت نان قدس رضوی در راستای ارتقاء سطح کیفی محصولات خود و همچنین ارائه محصولات به صورت مستقیم و حذف واسطهها اقدام به افتتاح این فروشگاه کرده است.
وی در ادامه تصریح کرد: در راستای عمل به منشور هفتگانه رهبر معظم انقلاب و تاکید تولیت معزز آستان قدس رضوی مبنی بر ایجاد اشتغال برای جوانان در این طرح بالغ بر 50 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول کار شدهاند.
مروارید در ادامه تاکید کرد: ایجاد اینچنین فروشگاههایی در دستور کار جدی ما قرار دارد و به امید خدا در اردیبهشت ماه سال 97 دومین فروشگاه قنادی نان رضوی در بلوار پیروزی مشهد به بهرهبرداری خواهد رسید.
مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با بیان این مطلب که برند رضوی برای مردم برندی قابل اعتماد است گفت: امروز ذائقه مردم تغییر کرده است و اگر شرکت ‏های غذایی نتوانند مطابق ذائقه مردم تولیدات داشته باشند محکوم به شکست خواهند بود. به لطف حضرت رضا(ع) و تلاش همکاران ما در شرکت نان قدس رضوی، اعتماد مردم به این برند که یکی از اصلی‏ ترین ویژگی‏های کار تولید است به دست آمده و از این پس بهروز کردن تولیدات و محصولات وظیفه اصلی ما خواهد بود.
لازم به یادآوری است این فروشگاه در بلوار سجاد، نبش سجاد 3 از ساعت  8 صبح الی 23 شب میزبان همشهریان عزیز خواهد بود.
 467-96

نظر شما