جزئیات خبر


مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی؛

عراق، جزء بازارهای اصلی صادرات محصولات نان رضوی است

عراق، جزء بازارهای اصلی صادرات محصولات نان رضوی است
1396/12/28

مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی گفت: عراق، جزء بازارهای اصلی صادرات محصولات نان رضوی به شمار می‌رود.
محمد صادق مروارید در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: تا سال 1393 بازار اصلی صادرات محصولات این شرکت، کشور افغانستان بوده که به دلیل صنعتی شدن افغانستان و احداث چندین واحد تولید شیرینی و کیک و کلوچه، از سال 1394، کشورهای عراق و پاکستان را جایگزین آن کرده‌ایم.
وی با اشاره به محصولات صادراتی این شرکت طی سال 1396 به کشور عراق گفت: انواع محصولات اسفنجی شامل کیک‌های اسفنجی میوه‌ای و شکلاتی و مغزدار و رولت، انواع محصولات روغنی شامل کیک‌های شکرین و صبحانه و عصرانه و شکلاتی، انواع بیسکویت شامل بیسکویت‌های سبوس‌دار، کودک، پتی‌بور و کراکر نمکی و نیز بیسکویت‌های پذیرایی، انواع ویفر سوپر و مانژ و همچنین انواع اشترودل غذایی و شیرین در اوزان و بسته‌بندی‌های متفاوت طی این مدت صادر شده است.
مروارید درباره ویژگی‌های مورد نیاز محصولات برای صادرات به بازار عراق گفت: با توجه به حضور فعال بیشتر شرکت‌های ترکی، ایرانی، عربستانی و اماراتی در بازار عراق، می‌بایست محصولات تولیدی از نظر کیفیت و قیمت به صورت رقابتی باشند.
وی ادامه داد: در همین راستا طی سال گذشته استاندارد BV برای صادرات محصولات نان رضوی به کشور عراق دریافت شده است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی اضافه کرد: شرکت نان قدس رضوی همواره تلاش کرده تا با افزایش کیفیت محصولات تولیدی و همچنین بسته‌بندی لفاف و کارتن آن، توان رقابتی خود را بیش از پیش افزایش دهد.
 472-96

نظر شما